שאלות ותשובות

כללי

באילו שפות אנחנו יוצרים תוכן?


עברית ואנגלית. האנגלית שלנו היא אנגלית אמריקנית מושלמת. את התוכן באנגלית כותבת בוגרת מערכת החינוך האמריקנית ובוגרת בהצטיינות של 8200 שאת שירותה הצבאי ביצעה בתרגום ספרות טכנולוגית ומודיעינית מעברית לאנגלית.
מהיכן המידע עליו אנחנו מבססים את המאמרים שלנו?


אנחנו מבססים את התוכן שלנו רק על מקורות שהיינו משתמשים בהם גם בכתיבת מאמר מדעי. בצמוד לאספקת כל תוכן תקבל גישה גם למקורות המלאים עליהם התבססנו.
באילו עולמות תוכן אנחנו מקבלים עבודות?


הלחם והחמאה שלנו הם עולמות הבריאות והמשפטים. אם יש לזה דופק או גלימה- זה מעניין אותנו. לעיתים אנחנו לוקחים על עצמנו אתגרים מחוץ לעולמות התוכן האלה, בהתבסס בעיקר על האתגר שאנחנו מוצאים בפרויקט והכימיה עם הלקוח.
היכן ניתן לפרסם את התכנים שאנחנו כותבים?


זה תלוי במה שדרוש לך. רוב התכנים שלנו מתפרסמים באזורי המומחים והפרימיום של אתרי חדשות או פורטלים מקצועיים. תכנים אחרים מתפרסמים כתוכן אורגני באתרי הלקוחות או בבלוג החברה.
האם אנחנו חותמים הסכמי סודיות?


כן, אם הלקוח מבקש. לעיתים אנחנו מתבקשים לכתוב תכנים שבמסגרתם אנחנו נחשפים ליכולות ייחודיות של הלקוחות שלנו. במקרים כאלה אין לנו בעיה לחתום על הסכם NDA.
כיצד אנחנו מתמחרים תוכן?


עבור רוב הלקוחות אנחנו גובים 130 ש"ח לשעת עבודה. במניין שעות העבודה נכללים המחקר, הכתיבה וההגהה של התכנים. כתיבת כתבה או פרסום בלוג סטנדרטי בהיקף של כ-500 מילים אורכות לרוב כ-3.5 שעות עבודה, מקצה לקצה, כולל הכל, בכל שפה. אנחנו לא גובים תשלום על שיפורים בתוכן לאחר שהגשנו אותו. מחקרי שוק ואסטרטגיות דיגיטל מתומחרות פר פרויקט.
מה מדיניות האחריות שלנו על תוכן?


אנחנו לא שולחים דרישת תשלום עד שאתה לא מרוצה מהתוכן ואנחנו לא גובים תשלום עבור תיקונים או שיפורים שתבקש לאחר הגרסה הראשונה. ביקשת מאיתנו שיפורים? זה על חשבוננו. פשוט.
מה היא המדיניות האתית שלנו?


אנחנו מודעים לעובדה שהתכנים שלנו נחשפים למאות אלפי זוגות עיניים. לעולם לא נוכל להביא טיעון שיווקי אם אין לו קרקע עובדתית מוצקה. בינינו, מעולם גם לא התבקשנו.
מה השירותים שאנחנו מספקים?


מחקרי שוק, בניית אסטרטגיית דיגיטל ובעיקר- יצירת תוכן. המון המון תוכן. התוכן הנפוץ ביותר שאנחנו רוקחים הוא כתבות חדשותיות, מאמרים מקצועיים, דפי אינטרנט לאתרים ופרסומי בלוגים. התוכן שלנו נמצא על התפר שבין טיעונים רפואיים, טכנולוגיים וכלכליים טהורים ומיתוג עדין של הלקוח.
האם אנחנו מבצעים SEO?


התוכן שלנו מבצע את ה-SEO עבורנו. לפני כל תוכן שאנחנו יוצרים אנחנו קובעים עם הלקוח כיצד נוכל למקסם את התועלת שהוא יפיק גם בגזרת קידום האתרים. המאמרים שלנו מקוריים לחלוטין ומשלבים באופן טבעי את מילות המפתח שאת או אתה מעוניינים לקדם- בלי ליפול למלכודות כמו שילוב מילים מוגזם, ניפוח הטקסט או שכתוב פסקאות.

יונתן חלאטניק

צרו קשר

050-245-1234

 

לרפואה ולעולמות מורכבים

יונתן חלאטניק- תוכן ופיתוח

© 2018 by Yonatan Khalatnik